Chorvatsko si maximálně užijete i za minimum peněz


Rádi byste letos konečně vyrazili s celou svou rodinou k moři, ale bojíte se, zda na to máte dost peněz? Nezoufejte a cestujte levně do Chorvatska! Právě tato turistická destinace vás nikdy nezklame, o čemž svědčí i tisíce Čechů, kteří sem každý rok zamíří. Takž je jasné, že právě pobřeží Středozemního moře je již dokonale prověřeným místem, kde se dá skvěle strávit letní dovolená.
plitvická jezera

Pokud ovšem toužíte opravdu ušetřit nejen na svém pobytu, ale také na dopravě, vydejte se na místo autobusem. Jedná se o bezpečný a moderní způsob dopravy, který vás rozhodně nezklame. Cestovat budete moderním klimatizovaným autobusem, který je vybavený plně polohovatelnými sedadly. K dispozici vám bude minibar, stejně tak jako toaleta. Postará se o vás vstřícný personál a díky vozům vybaveným LCD displeji, wifi připojením a USB zásuvkami se cestou rozhodně nudit nebudete. Než se nadějete, budete na místě. Stačí nastoupit v Praze na autobusovém nádraží a vystoupit až na místě ve vámi zvoleném letovisku na pobřeží. Můžete si být jisti tím, že autobus žádné z významných letovisek nevynechá. Koupit si můžete jak jednosměrnou, tak zpáteční jízdenku, která se vám finančně jednoznačně vyplatí.

A pokud jde o ubytování, tak záleží pouze na vás, jaké si zvolíte. I když si ho budete hledat až na místě, tak nebudete mít žádný problém, ať už se rozhodnete pro hotel anebo kempování ve stanu, ubytovací kapacity jsou zde dostatečné.
moře u Dubrovníku

Ovšem vás jistě nejvíce ze všeho zajímá koupání. Vždyť právě za koupáním a parádním odpočinkem na oblázkové pláži zde každoročně míří tolik turistů! Na to, že vám vyjde parádní počasí, můžete klidně vsadit své nové boty, takže záleží jen na vás, zda se budete celou dobu bavit sluněním, potápěním anebo plaváním či výlety do historických měst či horských vesniček kousek od pobřeží. Každý si zde své oblíbené vyžití jistě najde.


4.8/5 - (5 votes)

Podobné příspěvky