Dům plný radosti a štěstí

Domov se zvláštním režimem není místo, kde bychom někoho věznili, ba právě naopak. Zde se snažíme v každém ohledu lidem pomáhat. Praha Pršely je místo, které provozuje nezisková organizace. Projekt je zaměřený pro lidi s problémy. Většinou se jedná o problémy s Alzheimerovou chorobou, stařeckou demencí nebo s ostatními typy demencí.

prarodiče

· Poskytujeme pobyt pro lidi, kteří mají nějaké onemocnění a mají problém se svým životem. Často se o sebe tito lidé nedokážou starat a proto je zde náš domov.
Alzheimerova choroba je pro lidi přítěží

Nejenom pro lidi, kteří tímto onemocněním trpí, ale také často pro blízkou rodinu, protože takovýto člověk mnohdy potřebuje 24 hodinovou péči. To je problém pro nejbližší rodinu, protože starat se o takto postiženého člověka není legrace a většinou nemůžeme veškerý čas obětovat, abychom mohli pečovat o našeho blízkého, byť bychom chtěli a byli bychom ochotní. Proto jsme zde my s naším posláním a snažíme se zpříjemnit život podobným lidem.

Rodinné zázemí

U nás najdou tito lidé rodinné zázemí, klid a pohodu a přitom spoustu zajímavých aktivit. Poskytujeme kvalitní péči, která je zaměřena individuálně. Službu poskytujeme lidem, kteří potřebují pomoc druhé osoby. Je zaměřena na lidi, kteří si sami nedokážou v běžných denních povinnostech poradit.

Celé zařízení je zaměřeno na domácí péči. Poskytujeme příjemné a útulné prostředí, ve kterém se pacienti cítí jako doma. To je našim hlavním úkolem a také naší hlavní prioritou. Dopřát lidem pocit, že jsou doma. Tam, kde je všichni mají rádi, tam, kde se jim dostává pozornosti a přívětivého, vřelého pocitu.

stará láska

· Snížená soběstačnost z důvodu onemocnění mnohdy vede k situaci, kdy tento člověk potřebuje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.
Snažíme se zachovat nebo zlepšit kondici našich klientů. Zajišťujeme bezpečné prostředí. Poskytujeme potřebnou zdravotnickou péči a necháváme volně a přirozeně rozvíjet přátelské vztahy. Co nejvíce se snažíme přizpůsobit pobyt v našem zařízení běžnému a přirozenému prostředí. Přejeme si, aby se u nás klienti cítili tak, jako kdyby vůbec v nějakém náhradním zařízení nebyli, ale aby se cítili dobře a příjemně, jako kdyby žili doma se svými blízkými.

4.6/5 - (5 votes)

Podobné příspěvky