Video Star aneb hvězdná aplikace

Video Star je velmi oblíbená webová aplikace v rámci hudebního video dění. Není překvapením, že se těší značné popularitě a má velkou základnu příznivců. Uživatelé mohou si vybrat píseň dle vlastní volby a zcela poté si už hrát s úpravou videa. Nutno podotknout, že až bláznivé či crazy videa můžete sami vytvořit. Video rovněž uživatel může doplnit o zvukovou stopu.
 
Webová aplikace Video Star je adaptabilní jak pro počítače, tablety i mobilní telefony. Zkrátka prostřednictvím Video Star si můžete zahrát i třeba na takového DJ a udělat vlastní remixy nejen písní, ale vše natočit a mít vlastní originální video dokumentaci.
 filmový negativ
Jak na to aneb krok sun krok
 

  1. Stažení webové aplikace do vašeho zvoleného přístroje, jak už je výše uvedeno, lze instalovat do počítače, tabletu i mobilního telefonu. Avšak je třeba pro lepší a zajímavější tvorbu videí pořídit si v aplikaci Video Star zejména: Zoobe, Morfo Booth, iMovie. Je dobré se podívat na dostupné ukázky, pro lepší přehlednost a i představitelnost, jakou výslednou podobu mohou videa mít.

 

  1. Druhým krokem je výběr skladby. Není doporučena však skladba instrumentální, též není dobré volit hudební žánr rap, jelikož by poté bylo složitější v rámci tvorby a daných potenciálních efektů. Píseň v rychlejším tempu je brána jako nejlepší volba pro začátečníky.

 

  1. Nyní je třeba otevřít „splice“ a vytvořit nový projekt. Můžete se opět podívat na dostupné vzorové ukázky pro lepší inspiraci. V rámci tvorby vlastního videa můžete použít a vložit i svůj hlas, jako spoustu možných a dostupných efektů. Hlas přidáte za pomoci stisknutí tlačítka „záznam“.

 

  1. Nyní už jste ve finále a nezbývá než uložit video. Video též můžete poslat a pochlubit se ostatním. Též můžete vzájemně sdílet a posílat si vlastní videa s příznivci mající též aplikaci Video Star.

 dívka zpěvačkou
Video Star vás polapí nejen do hudební sféry
 
Můžete natáčet a tvořit videa i vašeho domácího mazlíčka, přátel či ostatních členů domácnosti. Video Star je zdarma pro iPhone, iPod Touch i iPod. Jen některé efekty můžou být zpoplatněny. Je třeba vždy si vše pozorně přečíst.
 
Funkce Video Star je dokonce coby výchozí nastavení jako fotografování, tudíž můžete vidět při natáčení i sami sebe. Samozřejmě svá originální „umělecká“ videa můžete sdílet i na Youtube či Facebooku a jiných sociálních sítích.